+389 75 285 785 | +389 76 285 785

За нас

Кои сме ние?

Посветени сме на креирање на мебел со висок квалитет, прецизност и издржливост, применувајќи ги нашите знаења и вештини во столаријата стекнати во изминативе 35 години.

Нашата семејна фирма е посветена на изработка на квалитетен мебел од различни видови дрва како даб, бука, чам, бор, јасен и орев. Секој производ е внимателно изработен по нарачка, со фокус на деталите и индивидуалните потреби на нашите клиенти.

Од класични до современи дизајни, со природна убавина и издржливост на дрвото. Нашите мајстори се посветени да создадат мебел кој совршено се вклопува во просторот.

35

Години

Искуство

Контакт

Дел од нашите услуги

Изработка на мебел по мерка со вклучена монтажа

Изработуваме мебел од дрво по мерка, креиран според потребите на клиентот. Рачната изработка е клучна вредност во секое изработено парче. Вклучената монтажа гарантира дека производите ќе бидат инсталирани професионално и прецизно, за директно уживање во новиот простор.

Контакт

Природни материјали кои совршено се вклопуваат во секој ентериер

Нашиот избор на природни материјали, вклучувајќи ги даб, храст, бука, чам, бор, јасен и орев, одлично се вклопуваат во секој ентериер. Со нивната елегантна природна убавина , вашиот простор е со уште поголеи удобност и стил.

Контакт

Сопствено Производство

Користиме најсовремени машини за столарија, што ни овозможува да ги изработуваме нашите производи со висок степен на прецизност и ефикасност. Од сечење и обработка на дрво до финални доработки, нашите машини и алати осигуруваат високи стандарди на квалитет во секој производ.

Контакт

Завршени проекти

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

Solidwood

СВЕДОШТВА

Изјави на дел од наши досегашни клиенти.

Нашиот дом сега изгледа уште поудобно и убаво благодарение на мебелот за дневната соба од Solidwood. Квалитетот е на врвно ниво, а сервисот беше одличен!

- Теодора

Уживаме во нашата спална соба по доопремувањето со парчиња мебел од Solidwood. Прекрасен дизајн и висок квалитет. Совршено!

- Јана

Мојата комода изгледа елегантно и функционално. Изработена е од одличен материјал и прецизност во изработката. Одлично додава во убавината на мојот дом!

- Иван

Добивме прекрасен брод што Solidwood изработија одлично. Вистински мајстори! Нивната прецизност и внимание кон деталите не восхитуваат. Препорачувам да соработувате со Solidwood со срце!

Кристијан

Нашата нова трпезариска маса е прекрасна! Издржлива, стилски дизајнирана и идеално се вклопува во нашиот дом. Ги препорачувам услугите на Solidwood на секој!

- Ивана

Контакт

Имате дополнителни прашања?

Локација

Ул.4 бр.18 Бардовци, Скопје, Северна Македонија

Телефон

+389 75 285 785
+389 76 285 785

Е-Маил

solidwoodbard@gmail.com